ARTFOL-Plus

O Firmie

Początek

Jest rok 1990, sierpień. W miejscowości Śrem, 40 kilometrów od Poznania z inicjatywy czterech osób powstaje rodzinna firma. To lata w których rodzi się przedsiębiorczość. W tym czasie folie i wyroby foliowe stanowią jedynie część działalności, jednak w niedługim czasie ma się to zmienić. Folia i produkowane z niej wyroby wytyczają wyłączny kierunek rozwoju firmy.

Dziś

Po ponad 25 latach istnienia nadal wytwarzamy produkty z folii na potrzeby budownictwa, przemysłu i domu. Robimy to jednak doskonałej ponieważ wiedza i doświadczenie jest „z nami” a to bardzo ważne. Dwa jasno określone kierunki produkcji to folie malarskie – ochronne i opakowania foliowe. Ściśle obrane cele pozwalają nam zająć się tematem w sposób profesjonalny i sprostać oczekiwaniom odbiorców.

Telefon: 61 283 08 68

SPECJALIZACJA

Naszymi głównymi produktami są ochronne folie malarskie nazywane często plandekami ochronnymi lub foliowymi, pakietami foliowymi lub płachtami foliowymi oraz opakowania foliowe – worki foliowe. Te dwa główne kierunki pozwalają nam wykonać produkt bardzo dobry jakościowo i posiadający wysokie walory użytkowe.

PRODUKT POLSKI

Czasy w których dobre produkty, wyprodukowane w Polsce muszą walczyć z bylejakością stawiają przed nami czasem niebywale trudne zadania. Działamy w Polsce, w Wielkopolsce, od 2013 roku nowa lokalizacja w miejscowości Mechlin, kilka kilometrów od Śremu. To tu stworzyliśmy nowoczesny zakład gdzie pracujemy i wytwarzamy nasze produkty.

PRODUKT – KLIENT

Nasze produkty można określić krótko … „gotowe do sprzedaży lub użycia” a więc wyprodukowane, zapakowane i oznaczone. Nasi klienci to głównie firmy dystrybucyjne, sieci handlowe, zakłady przemysłowe, konfekcjonujące, firmy remontowe, budowlane i wykonawcy, nie zapominamy także o kliencie indywidualnym.

Stawiamy na jakość

Zawsze i na każdym etapie produkcji dbamy, by produkt końcowy był najwyższej jakości.

Wykorzystujemy jedynie dobre tworzywa, dzięki temu produkt zawsze spełnia swoją funkcję.

ARTFOL-Plus

Galeria

ARTFOL-Plus - działamy od 1990 roku

Dane adresowe

ARTFOL-Plus P.P.H.U. sp.c.
Mechlin, ul.Śremska 8
63-100 Śrem

Telefon: 61 283 08 68

Pracujemy

Poniedziałek - Piątek
Biuro 8.00 – 15.00
Magazyn 7.30 – 15.00