FOLIE OCHRONNE

Folia ochronna

Produkt ochronny posiadający etykietę PRO przygotowany głównie dla firm wykonujących prace wykończeniowe w branży budowlanej. Folie występują wyłącznie w formie nawoju na tekturową rurę. Folie ochronne mają zastosowanie przy okrywaniu i zabezpieczaniu dużych powierzchni np. posadzki czy gotowe podłogi oraz kostki betonowe na zewnątrz. Łatwe w rozkładaniu oraz ekonomiczne – do 650m2 z jednej rolki.

Telefon: 61 283 08 68

Przeznaczenie

Podstawowe przeznaczenie folii ochronnych to zabezpieczenie dużych powierzchni – posadzki i gotowe podłogi. Może być używana wewnątrz oraz na zewnątrz budynków podczas prac budowlanych, remontowych, wykończeniowych, również jako ochrona pod rusztowanie. Folie ochronne występują w dwóch podstawowych grubościach: 50 i 100 mikronów.

Sposób użycia i łatwość stosowania

Wytwarzane folie ochronne są nawijane na tekturową rurę, dzięki temu są bardzo poręczne gdy zachodzi potrzeba ucięcia folii z długości. Można łatwo i dokładnie odmierzyć wymaganą ilość folii ochronnej oraz uciąć nożykiem lub nożyczkami. Rozłożone folie ochronne można ze sobą łączyć za pomocą taśmy pakowej lub mocnej taśmy maskującej np. PVC. Można jej także używać w formie luźnej. W przypadku konieczności przymocowania folii ochronnej np. do gotowej podłogi sugerujemy używanie specjalistycznych taśm maskujących, które po odklejeniu nie pozostawiają śladów kleju na powierzchni na którą były aplikowane.

Rozmiary

Folia na tekturowej rurze: po rozłożeniu od 2 do 3m
Wielkość rolki: od 20 do 35kg

Stawiamy na jakość

Zawsze i na każdym etapie produkcji dbamy, by produkt końcowy był najwyższej jakości.

Wykorzystujemy jedynie dobre tworzywa, dzięki temu produkt zawsze spełnia swoją funkcję.

Specyfikacja folii ochronnej

Tworzywa

  • REGRANULAT S-KL1 i S-KL2 – folie ochronne ogólnego stosowania – folia o lekko słomkowej barwie z tworzyw z recyklingu, częściowo przezroczysta

Jak pakujemy

Wszystkie produkty wykonane na tekturowej rurze pakowane są w transparentny worek oraz oznaczane etykietą informacyjną.

Używaj mądrze i pomyśl o recyklingu

Pamiętajmy, że bezpośrednio od nas zależy czy zużyta folia ochronna trafi na wysypisko czy zostanie odzyskana i trafi do powtórnego przerobu. Folie ochronne to tworzywo sztuczne – polietylen. Zużyte należy umieszczać w pojemnikach przeznaczonych na odpady z tworzyw sztucznych. Takie działanie przyczyni się do odzysku tworzywa i przetworzeniu go ponownie.

Przechowywanie

Zalecamy przechowywanie folii ochronnych w miejscu gdzie nie będą narażone na bezpośrednie lub pośrednie działanie promieni słonecznych. Ponieważ tworzywa sztuczne bez dodatków ochronnych UV poddane działaniu promieni słonecznych mogą ulec szybkiej degradacji.

Nasze plusy

  • DZIAŁAMY SZYBKO
  • TWORZYMY DOBRE PRODUKTY
  • KORZYSTAMY Z RÓŻNYCH TWORZYW
  • WYKONUJEMY NISKONAKŁADOWE SERIE PRODUKTÓW
  • PERSONALIZUJEMY TOWARY
  • ZAPEWNIAMY TRANSPORT

ARTFOL-Plus - działamy od 1990 roku

Dane adresowe

ARTFOL-Plus P.P.H.U. sp.c.
Mechlin, ul.Śremska 8
63-100 Śrem

Telefon: 61 283 08 68

Pracujemy

Poniedziałek - Piątek
Biuro 8.00 – 15.00
Magazyn 7.30 – 15.00